Kariéra

Realitní společnost ADOMUS nabízí dlouhodobou, kreativní a zajímavou práci pro osoby, které rády komunikují s lidmi, jsou ochotni cestovat a chtějí nadstandartní příjmy a mají zájem na osobním růstu. Hledáme cílevědomé lidi, kteří chtějí od života více než standard.

Co očekáváme:

  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • příjemné a seriozní vystupování
  • komunikační schopnosti, vstřícnost
  • chuť naučit se novým věcem
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office, internet)
  • řidičské oprávnění skupiny B, vlastní automobil

Co nabízíme:

  • zázemí prosperující společnosti
  • již připravené obchody od naší tipařské sítě
  • odborné zaškolení v oboru nemovitostí (teorie + praxe) a neustálé vzdělávání
  • motivující finanční podmínky závislé na výsledcích
  • dynamický a kreativní team, který táhne za jeden provaz
  • volná pracovní doba
  • práce na ŽL (s ohledem na výši příjmů pro možnosti daňové optimalizace)
  • plnou podporu společnosti
  • administrativní zázemí v jednotlivých kancelářích Adomus - reality jinak
  • pravidelné odborné kurzy a vzdělávací programy
  • spoluvytváření strategie pobočky
  • další pracovní benefity pro makléřskou činnost
  • možnost dalšího růstu
  • Autobonus - možnost získání vlastního automobilu od společnosti Adomus s.r.o.
  • možnost vlastní pobočky - kanceláře

Náplň práce:

  • zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí
  • realizace prohlídek nemovitostí
  • vedení obchodních jednání
  • denní spojení s kanceláří, která Vám vytváří zázemí a podporu
  • komunikace s kupujícími a prodávajícími
  • zcela samostatná práce
  • poradenská činnost
  • získávání nových zakázek

Vzdělávací programy realizujeme za účasti významného partnera
- Asociace realitních kanceláří České republiky

Bližší informace Vám poskytneme na naší zelené lince:

800 707 707 a na mobilním čísle: 777 122 711.

JAK ZAČÍNALI NĚKTEŘÍ Z REALITNÍCH MAKLÉŘŮ Adomus - reality jinak?

Untitled1

Ivo

Jsem zaměstnanec a už dlouhou dobu. Svou práci jsem vždy vykonával, jak nejlépe jsem dovedl, ale byl jsem vždy limitován tarifní třídou. Ať děláte, co děláte, odpracujete si minimálně 8 hodin a pak jdete domů s jistotou. Bohužel někdy je potřeba se zamyslet, zda je toto jistota nebo rutina a stereotyp. Neboť jako většina lidí "nevysypete" několik miliónů z rukávu a chcete sobě i rodině dopřát určitou životní změnu, tak jsme si pořídili dům, který jsme z části financovali hypotékou. V té době jsem začal přemýšlet o při-výdělku, ale byla mi sjednána schůzka s majitelem franchisy realitní kanceláře. Během našeho rozhovoru jsem postupně přicházel na to, že by nebylo od věci vyzkoušet i práci realitního makléře a "světe div se" již jí vykonávám třetím rokem. Je to totiž jedna z mála prací, kde doopravdy platí: "Vyděláš tolik, jak se snažíš a kolik se tomu věnuješ". A ještě jeden bonmot na konec "když to nevyzkoušíte, nebudete vědět, zda je to pravda nebo ne".