Staň se hypotečním specialistou

Jaká je práce hypotečního specialisty v Adomus – finance jinak?

Jaké bude vaše pracovní náplň? Budete připravovat nabídky nejvhodnějšího způsobu financování nemovitostí z portfolia bankovních partnerů. Zpracovávat podklady od klientů pro zprostředkování hypotéky nebo úvěrů ze stavebního spoření. Realizovat hypoteční úvěry a úvěry ze stavebního spoření pro klienty. Pokud vás pracovní náplň zaujala, není na co čekat. Ozvěte se nám!

Co nabízíme?

 • nadstandardní ohodnocení a přehledný systém odměňování
 • certifikace u všech spolupracujících bank, stavebních spořitelen a pojišťoven zdarma
 • pravidelná školení a vzdělávání v oblasti hypotečních produktů a stavebního spoření
 • propracovaný systém vzdělávání a možnost profesního růstu
 • kvalitní metodická podpora a pomoc při řešení vašich obchodních případů
 • zvýhodněné finanční podmínky pro klienty (sazby, poplatky, bonusy, akční nabídky)
 • dostatek obchodních příležitostí – velké množství přímých zájemců o hypotéky (klienti Adomus - reality a finance jinak)
 • podpora silné české značky s více než 10letou historií

Co požadujeme?

 • orientaci na hypotečním a realitním trhu
 • základní znalost hypotečního úvěrování
 • ochotu učit se novým věcem
 • otevřenost a upřímnost
 • profesionalitu

Jaké je naše filozofie?

Zakládáme si na transparentnosti a poctivosti. O zákazníka se staráme i po úspěšném získání úvěru po celou dobu jeho splácení. Díky tomuto přístupu dokazujeme zákazníkům, že v České republice stále existuje finanční společnost, na kterou se mohou kdykoliv spolehnout a které záleží především na korektnosti a solidnosti uzavřeného obchodu. Jsme přesvědčeni, že zákazník s vlastní dobrou zkušeností je pro nás tou nejlepší reklamou a nebojí se doporučit naše služby svým blízkým.

Staňte se i vy součástí rodiny Adomus – reality a finance jinak!

Příběhy našich hypotečních specialistů

Petra Štěpánková

V roce 2012 jsem začala svoji kariéru v jedné internetové bance. Tam mě hypotéky začaly tak bavit, že jsem se před rokem rozhodla zjistit si, jaké podmínky mají i ostatní banky. Odešla jsem z banky a od té doby jsem „na volné noze“. Mohu zpracovávat klientovi požadavky tak, že dokáži nabídnout ne jedno řešení, ale hned několik. Porovnám nabídky bank, když jedna umí to a druhá ono. S každým klientem pak celý proces prožívám, jako by se jednalo o moji vlastní hypotéku. Právě proto o mně moji klienti i přátelé tvrdí, že dokáži najít to správné řešení. Na začátku netvrdím a neslibuji, že vše vyjde dle jeho představ ("jen nejnižší sazbu prosím"), ale nakonec je spokojen tak, že mne na základě vlastní pozitivní zkušenosti doporučí i svým známým.


Právě to je na tom obchodu to nejlepší... A proč právě Adomus – finance jinak? Přesně vědí, jaké jsou jejich cíle a jak jich dosáhnout, jsou fér, ale hlavně jsme si od první minuty rozhovoru rozuměli.

Miloš Holec

Psal se rok 1995 a začala moje "bankovní kariéra". Tak jak jsem postupem času získával zkušenosti a znalosti, uvědomil jsem si, že práce s lidmi je to, co mne opravdu naplňuje. Při práci v bankovním sektoru je klíčový individuální přístup. Nejste pouhým pozorovatelem, jste součástí života klientů a snažíte se najít optimální řešení jejich požadavků a potřeb. Za tato rozhodnutí zároveň nesete odpovědnost. Právě díky zodpovědnému přístupu a férovému jednání, ale i úspěšnému završení obchodních případů, jsem postupoval v kariéře výš a výš (občas i v jiné bance), ale jednání s klienty a hledání řešení zůstalo stejné.Hypoteční úvěry zpracovávám již více než 10 let, a i když jsem se často setkával s nestandardními požadavky, vždy jsme společně (i díky kompromisům) řešení nalezli. V loňském roce nastaly v mém pracovním životě změny a začal jsem se vážně zabývat myšlenkou založení vlastní firmy, v níž bych nebyl svázaný produktovou nabídkou jedné společnosti. V té době jsem se setkal se zástupci Adomus – reality a finance jinak, jejichž jednání mne přesvědčilo, že mám před sebou partnery, kteří přesně vědí, jaké jsou jejich cíle a jak jich dosáhnout. Co ale opravdu rozhodlo o navázání společného partnerství? Byli a jsme na „stejné vlně“.

Zanechte nám KONTAKT