Staň se realitním makléřem

Adomus - reality jinak

Jaká je práce realitního makléře v Adomus – reality jinak?

Chceme dělat reality jinak. Na prvním místě je u nás klient, zisk chápeme jako odměnu za dobře odvedenou práci a spokojeného klienta. Naším cílem je zákazník, který nám bude věřit a rád se k nám vracet. Nevyžadujeme předchozí zkušenosti s prací realitního makléře, ale potřebujeme lidi se zájmem, kteří jsou ochotni učit se novým věcem. Zajímají nás lidé, kteří umí jednat transparentně a na rovinu, a to jak ve vztahu k nám, tak ve vztahu ke klientům. Chceme, aby naši makléři byli skuteční profesionálové, a ne si na ně pouze hráli.

Co nabízíme?

Naši realitní makléři jsou pro nás obchodními partnery, ne našimi podřízenými.

 • poskytneme administrativní zázemí a prostory pro styk s klientem
 • umožníme vybudování vlastního obchodního jména a klientely
 • vytvoříme vaši vlastní webovou prezentaci a pomůžeme budovat online reputaci
 • k dispozici budete mít profesionální právní a daňový servis
 • interní systém Adomus – reality jinak slouží k vytvoření vlastní sítě tipařů a způsobu akvizice zakázek
 • financování pro klienty prostřednictvím Adomus - finance jinak
 • PENB - Průkaz energetické náročnosti budov
 • odhadci nemovitostí - znalecké posudky

Co požadujeme?

 • ochotu učit se novým věcem
 • upřímnost
 • transparentnost
 • profesionalitu a kvalitu

Jak probíhá pracovní pohovor?

Pokud máte zájem o práci realitního makléře v Adomus – reality jinak, zanechte nám na sebe kontakt pomocí formuláře na této stránce. My se vám ozveme a případně domluvíme termín osobní schůzky, kde vám blíže vysvětlíme způsob fungování a filozofii naší realitní kanceláře. Na pohovor se nemusíte nijak připravovat, nemíníme vás trápit nepříjemnými otázkami ani testovat ze znalostí realitního trhu. Cílem osobní schůzky je, se navzájem blíže poznat a zjistit, zdali by případná spolupráce byla vhodná pro obě strany.

Jaká je cesta k úspěchu ve světe realit?

Přečtěte si, jak se stát úspěšným realitním makléřem na Adomus GEN!

Příběhy našich makléřů

Ivo Kristovič

Byl jsem zaměstnanec a už dlouhou dobu. Svou práci jsem vždy vykonával, jak nejlépe jsem dovedl, ale byl jsem vždy limitován tarifní třídou. Ať děláte, co děláte, odpracujete si minimálně 8 hodin a pak jdete domů s jistotou. Bohužel někdy je potřeba se zamyslet, zda je toto jistota nebo rutina a stereotyp. Jelikož jsem chtěl sobě i rodině dopřát určitou životní změnu, pořídili jsme si rodinný dům, který jsme z části financovali hypotékou. V té době jsem začal přemýšlet o přivýdělku. Docela náhodou mi byla sjednána schůzka s majitelem franchisy Adomus – reality jinak. Během našeho rozhovoru jsem postupně přicházel na to, že by nebylo od věci vyzkoušet i práci realitního makléře a, světe div se, již jí vykonávám třetím rokem. Je to totiž jedna z mála prací, kde doopravdy platí: "Vyděláš tolik, jak se snažíš a kolik se tomu věnuješ".

Všem, kteří o práci realitního makléře usilují proto radím: „Vyzkoušejte si tuto práci, je skvělá. Navíc, pokud si ji nevyzkoušíte, nebudete vědět, zda je to pravda nebo ne".

Kristýna Pokorná

Začít pracovat ve společnosti Adomus - reality jinak, pro mne byla především velká výzva. Nikdy jsem se v tomto oboru příliš nepohybovala a nebyla jsem si úplně jistá, jestli zrovna reality budou můj šálek kávy. Vzhledem k tomu, že jsem s realitkami nikdy neměla potřebu nijak spolupracovat, těžko jsem si dokázala představit, že bych mohla být realitním makléřem. Nicméně možná právě o to více mne zajímalo, jak to v této sféře funguje a rozhodla jsem se výzvě postavit. Troufám si říci, že mé rozhodnutí bylo dobré, ne-li to nejlepší, jaké jsem prozatím udělala. Vždy jsem si přála spolupracovat s lidmi, kteří táhnou za jeden provaz a věří v to, co dělají. Po velice krátké době jsem pochopila celou myšlenku této společnosti a to byl pro mne ten nejzásadnější moment.

Dnes jsem šťastná, že dělám něco, co mě opravdu naplňuje, v čem vidím smysl a v čem jsem odhodlaná se neustále zdokonalovat. Jsem šťastná za to, že se nám každý den daří ukázat, že to opravdu děláme jinak.

Matouš Kozumplík

Proč Adomus - reality jinak? Nebylo vůbec jednoduché rozhodnout se, s kým spojit své podnikatelské plány v oblasti realit. Chvíli jsem uvažoval, jestli nejít úplně vlastní cestou a začít jak se říká od píky s vlastním projektem. Tuto variantu jsem nakonec zavrhl a po několika výběrových řízeních a setkáních většinou se zástupci velkých franchizových realitních společností jsem na základě osobní vazby oslovil i Adomus – reality jinak. Jednání probíhalo neformálně, žádné malování vzdušných zámků, žádné vychloubání, jak to dělají líp než ostatní, žádné přemlouvání a "lepší" konkurenční nabídky. Zkrátka žádné vymývání mozků, které má za úkol tak akorát vysát lidský potenciál s vidinou rychlých peněz na úkor klientů. Naopak, nabídka spolupráce mi byla předložena s nadhledem, pravdivě a s použitím selského rozumu.

Když jsem si vše propojil s možností seberealizace, po které jsem toužil především, a ambiciozními plány založenými na pevných základech a reálných strategiích, neodolal jsem a stal jsem se součástí týmu Adomus - reality jinak.

Tomáš Nosek

Čas od času se každý z nás dostane do situace, kdy se rozhodujeme jakým směrem se v pracovním životě dále vydat. Tato zdánlivě  běžná věc se přihodila i mě.  Jakmile jsem si setřídil své priority, potřeby, myšlenky a cíle, dospěl jsme k názoru, že oblast realit je to, co by mě mohlo do budoucna bavit. Lákala mě myšlenka, že budu tím, kdo klientům pomůže k lepšímu a spokojenému životu a také jsem hledal profesi, ve které je mé finanční ohodnocení zrcadlem mého přístupu k práci, nasazení a ochoty udělat něco navíc. Měl jsem to štěstí, že jsem narazil na společnost Adomus – reality jinak a lidi, jejichž přístup k prodeji nemovitostí je naprosto výjimečný. Dnes již mohu říct, že jsem se rozhodl správně.

Není lepší pocit než když si na Vás vzpomene klient, kterému jste pomohli k vlastnímu vytouženému bydlení, a pozve Vás na kávu a kus řeči jako poděkování za dobře odvedenou práci. To je smysl života, který jsem hledal a díky Adomus – reality jinak i našel.

Pavla Kriegrová

Mám zásadu, do každé práce jdu s vervou a s velkým ideálem. Takto jsem nastoupila i do svého předchozího zaměstnání, kde jsem strávila nakonec celkem čtyřiadvacet let, z toho osm posledních let na manažerské pozici. Bohužel, pokud firmu začne řídit kamarád kamaráda a ne odborník, je zaděláno zpravidla na problém. Měla jsem možnost bojovat a nebo odejít. Bojovala jsem poslední dva roky, ale bylo to na úkor lidí, které jsem měla ráda, a proto jsem nakonec raději zvolila odchod. Mým koníčkem jsou stavby a jejich historie, zahrada a péče o náš dům. Ráda také dělám lidem radost, což je, jak jsem zjistila, skvělá kombinace pro práci realitního makléře.

Pro společnost Adomus – reality jinak jsem začala dělat, protože věřím jejich konceptu a také proto, že mě nakazili svým pracovním nadšením. Nyní už zase chodím do práce ráda a pevně doufám, že to tak již zůstane.

Zanechte nám KONTAKT