O nás

 

Společnost ADOMUS s. r. o. byla založena v prosinci roku 2006 za účelem poskytovat ty nejlepší realitní služby v České republice. Naším zájmem je dlouhodobý vztah se zákazníky, a tomu přizpůsobujeme veškerou činnost společnosti. Jsme totiž přesvědčeni, že zákazník s vlastní dobrou zkušeností je pro nás tou nejlepší reklamou a nebojí se doporučit naše služby svým blízkým.


Můžete od nás proto očekávat kompletní servis potřebný pro úspěšný prodej, pronájem nebo nákup nemovitosti. Samozřejmostí je profesionální právní a daňový servis, dále pak vypracování znaleckých posudků a odhadů nemovitostí. Pokud si budete přát tak i možnost sjednání hypotéky, pojištění nebo jiného finančního produktu. Spolupracujeme se všemi největšími bankovními domy, stavebními spořitelnami a pojišťovnami, a proto Vám zajistíme srovnání nabídek napříč celým finančním trhem, které je důležité k učinění nejlepšího možného rozhodnutí.


Stejně jako se snažíme pečovat o zákazníky, pečujeme i o naše realitní makléře a tipaře. Nechceme stát na místě. Naopak se snažíme neustále postupovat kupředu, a proto přijímáme nové spolupracovníky do makléřské i tipařské sítě, kteří sdílejí stejné hodnoty a mají zájem podílet se na rozvoji našich projektů Adomus - reality jinak a Adomus - finance jinak. Jsme připraveni poskytnout veškeré know-how, motivaci i energii, aby se postupně stali nejlepšími a nejproduktivnějšími kolegy.


Přejeme Vám, abyste na našich stránkách našli vytouženou nemovitost, nebo třeba inspiraci pro nové nasměrování Vaší kariéry.


Tým Adomus – reality a finance jinak


Projekt Adomus - reality jinak
Projekt Adomus - finance jinak
Proč si vybrat makléře Adomus
Seznam makléřů
Naše reference
Historie
Podporujeme
Novinky
Spolupracující subjekty