Proč si vybrat makléře Adomus


Kvalita, transparentnost a individuální přístup, to je cesta k vaší spokojenosti a naši makléři jsou opravdovými profesionály na trhu.

Co získáte při spolupráci s makléřem Adomus – reality jinak?

  1. Makléř Adomus – reality jinak vždy jedná primárně ve vašem zájmu a v souladu s naším přesvědčením „Co“ děláme, „Jak“ děláme a „Proč“ to děláme.

  2. Makléř Adomus – reality jinak se neustále vzdělává v rámci propracované Adomus Academy. Ta je zaměřena na odborné znalosti, obchodní dovednosti a profesní růst v rámci kariéry makléře tak, aby maximálně uspokojovala veškeré potřeby v oblasti realitního trhu.

  3. Makléř Adomus – reality jinak pracuje pod úspěšnou a stabilní značkou Adomus. Ta má na českém trhu historii od roku 2006 a uspokojila tisíce klientů. Investice do nových technologií, moderních trendů v obchodě a marketingu, sofistikovaného informačního systému, tipařské sítě založené na pozitivních referencích jsou pro vás jistotou v obchodě s realitami.

  4. Makléř Adomus – reality jinak šetří vaše peníze. Na základě zpracování analýzy určí nejvyšší reálnou tržní cenu. Při analýze vychází ze zkušeností, aktuální situace na realitním trhu, ze znalosti cílové skupiny, lokálního trhu a používá cenových map a údajů z katastru a také z cen aktuálně nabízených, či dříve prodaných / pronajatých nemovitostí.

  5. Makléř Adomus – reality jinak nastaví strategii a plán prodeje / pronájmu. Dle lokality, typu nemovitosti a cílové skupiny zvolí vhodné marketingové a komunikační nástroje pro prodej / pronájem nemovitosti. Průběžně vás informuje o vývoji zakázky a dle potřeby zakázku aktualizují.

  6. Makléř Adomus – reality jinak šetří váš čas a pracuje za vás. Kromě zajištění veškeré administrativy se postará o veškerou telefonickou, e-mailovou i osobní komunikaci se zájemci, bankami, právníky i úřady. K podpisu Kupní / Nájemní smlouvy vám již přivedeme seriózního zájemce se zajištěnými finančními prostředky.

  7. Makléř Adomus – reality jinak zajistí kvalitní právní servis. Bez zkušeného právníka se to neobejde, proto máme prověřený tým, kteří se specializuje na nemovitostní právo a se vším pomohou. Samozřejmostí je také advokátní úschova finančních prostředků, dokumentů a listin.

  8. Makléř Adomus - reality jinak zajistí daňový i finanční servis. Každý makléř je proškolen v daňové problematice, aby Vám mohl doporučit, jaké daňové podmínky se Vás týkají a zajistí Vám zpracování daňového přiznání účetním. Díky spolupráci s Adomus – finance jinak máme pod kontrolou také financování popř. pojištění nemovitosti, schopnosti splácet apod...

  9. Makléř Adomus – reality jinak zprostředkuje nákup nemovitosti. Díky přehledu a orientaci na trhu nabídek nemovitostí vám pomůže s předvýběrem a selekcí vhodných objektů. Po výběru pomůže s realizací celého procesu ze strany kupujícího.

  10. Makléř Adomus – reality jinak je Vaším celoživotním obchodním partnerem a osobním realitním poradcem. Díky Adomus Academy a profesnímu růstu v rámci konceptu Adomus – reality a finance jinak vám makléři dokáží poradit kdykoliv a s čímkoliv co se týká realit. Vyberte si nejvhodnějšího makléře z Adomus a pochopíte, co děláme jinak.