Staň se TIPAŘEM

Všichni denně dáváme a také rádi přijímáme dobrá doporučení na kvalitní restaurace, šikovného kadeřníka, oblíbený autoservis, zkušeného zubaře nebo starostlivého doktora. Napadlo Vás někdy na tom vydělávat?

S námi máte jedinečnou šanci již od roku 2006!

Jak na to?

V případě, že Vy osobně nebo Váš známý/á prodává, pronajímá nebo poptává byt, dům, chatu, pozemek nebo jinou nemovitost máte v rukou příležitost. Stejně tak v případě, že někdo z Vašeho okolí plánuje zažádat o hypotéku nebo uzavřít nový finanční produkt (pojištění, penzijní připojištění apod.).

Vytvořte si profil v rámci systému Adomus – reality a finance jinak a pošlete nám doporučení, tzv. TIP. Za vytvoření profilu nic neplatíte a k ničemu se nezavazujete. Pouze Vám přidělíme identifikační číslo a zpřístupníme naši unikátní aplikaci, ve které můžete spravovat své tipy online.

Naši makléři zakázku převezmou a vyřeší. Kopmpletní zpracování Vašeho tipu můžete po celou dobu sledovat ve svém online profilu.

V okamžiku uzavřeného prodeje nebo pronájmu takto vytipované nemovitosti Vám vyplatíme odměnu 7 – 10 % za zprostředkování z provize naší realitní kanceláře. Vše je naprosto transparentní, proto můžete i tyto informace najít ve Vašem online profilu.

Nezáleží na tom, kolik tipů se Vám podaří ve Vašem okolí zaslechnout a natipovat je do systému Adomus - reality a finance jinak. Vše je naprosto zdarma, bez skrytých poplatků a bez jakýchkoliv povinností z Vaší strany.

Přijde Vám tipařský systém zajímavý a chcete se dozvědět více? Stačí nám zanechat kontaktní spojení na Vás. My Vás kontaktujeme a vše jednoduše vysvětlíme.

Modelový příklad:

Sousedka se stěhuje, prodává byt za 2 000 000 Kč a Vy nám dáte na tento prodej tip. Prodej úspěšně uskutečníme a Vám zasíláme na účet provizi 7.000 – 10.000 Kč.

Spočítejte si provizi za tip na prodej nemovitosti

300 000 Kč
8 000 000 Kč
 
Provize: posuňte slider pro výpočet provize.
*výpočet provize je pouze orientační, přesné číslo závisí od úrovně "tipaře" v rámci systému odměňování Adomus.

 

Spočítejte si provizi za tip na hypotéku

300 000 Kč
8 000 000 Kč
 
Provize: posuňte slider pro výpočet provize.
*výpočet provize je pouze orientační, přesné číslo závisí od úrovně "tipaře" v rámci systému odměňování Adomus.

Příběhy našich tipařů

Tomáš – 51 let

Tipařem jsem se stal na základě doporučení a osobního setkání s makléřem Adomus - reality jinak. Sám podnikám a vím, jak jsou pozitivní reference důležité, proto se mi líbila jednoduchost a hlavně transparentnost tipařství. Když někdo ze známých, v práci, nebo prostě v okolí potřebuje něco prodat nebo pronajmout, jen se zmíním o Adomusu, předám kontakty a pak již jen sleduji v jejich super aplikaci, jak se nemovitost daří prodat a kdy můžu očekávat provizi. Nejen, že mě to nic nestojí, ale hlavně z vlastní zkušenosti vím, že o zákazníka Adomusu bude dobře postaráno a ještě si tím ročně přivydělám několik desítek tisíc korun.

Romana – 34 let

O kanceláři Adomus - reality jinak jsem se dozvěděla od svého manžela. Pomáhala nám prodat byt a následně koupit dům. Jejich filosofie se mi velice líbí a již 2 roky s nimi spolupracuji. Je příjemné, jen za SMS nebo email, najít na svém účtu od nich poděkování. Vždy dostáli tomu, co slíbili, proto mohu všem vřele doporučit. Jejich přístup byl vždy lidský, přímý a velice korektní.

Gábina – 28 let

Dříve nebo později prostě řeč na nemovitosti přijde. Vydělávám naprosto přirozeně peníze tím, že mí přátelé chtějí prodat především rychle a seriózně, tak jako já, když jsem byla klientem Adomusu. Jen předám kontakt a pak mám přehled o všem až do úspěšné realizace. Líbí se mi jejich transparentnost, protože vše mohu sledovat v online systému. Na jejich práci je spolehnutí, proto s nimi pracuji dlouhodobě a jsem spokojená. Navíc umí zpracovat profesionálně i tipy hypotéky!

Karel Vaníček - 54 let

Jaké je to, když je klient tipařem svých zakázek? Obracím se na Vás s vyslovením mého poděkování za Naši dosavadní spolupráci při prodeji našich stavebních pozemků ve Velkých Chvalovicích. Mé velké díky patří celému vašemu týmu, který dle mého názoru pracuje na velmi vysoké odborné a i profesionální úrovni ve všech oblastech činností a služeb, které svým klientům poskytujete. Asi nejvíce by jsem chtěl vyzdvihnout spolupráci s paní Marcinekovou a panem Kozumplíkem se kterými veškerá jednání probíhala naprosto korektně a v přátelské formě. Pevně věřím, že se Naše spolupráce bude dál úspěšně rozvíjet při přípravě a realizaci Našich plánovaných budoucích projektů. V dnešní době není moc společností zabývajících se realitní činností, které by měly takový čestný a transparentní přístup ke své práci. Proto si našeho obchodního vztahu velmi Vážím a děkuji Vám za něj.

Petra - 32 let

Je to něco, čemu se můžu věnovat při zaměstnání. Jedná se o nepravidelný, ale velmi příjemný přivýdělek bez odborných znalostí. Nulové časové nároky. Peníze z pohodlí domova. Prostě dám jen tip a pak jen sleduji v online aplikaci, co se s ním děje. Prostě prima.

Lenka Řípová - 40 let

Tipařem Adomusu jsem proto, že ráda sleduji nemovitosti. Mám dobrý pocit z toho, když můžu někomu pomoci a doporučit skvělou RK. Tato RK dělá co může, aby klientům pomohla ve všech směrech. A ještě navíc dostanu odměnu. Je to má vlastní zkušenost.

Filip - 39 let

Proč tipařit? Vždycky jsem chtěl pracovat v realitách, ale vzhledem ke svému časovému vytížení v zaměstnání a náročnosti koníčků, jsem nenašel odvahu, se do tohoto druhu podnikání pustit. Stát se tipařem je proto pro mně jasná volba. Jedinou mojí starostí je vyhledat nemovitost k prodeji, či pronájmu a předat kontakt na makléře. Není to samozřejmě tak výnosné jako práce makléře, ale je tam také mnohem méně práce a zodpovědnosti a nezabere to tolik času.

Lenka - 39 let

Jako tipaři konceptu Adomus – reality jinak, se mi líbí to, že nejste ničím a nikým tlačeni, a to do ničeho. Prostě když okolo vás běží informace o tom, že někdo chce něco prodat, pronajmout nebo shání hypotéku na bydlení, tak tuto informaci předáte a vše ostatní již běží. Po dvanácti letech, co jsou na trhu, celý koncept ještě vylepšili, protože celý průběh zpracování tipu lze sledovat v rámci online přístupu, kde vidím absolutně vše, co se s tipem děje. Líbí se mi, že neslibují nemožné a že tipařem může být doslova každý, bez ohledu na věk i vzdělání. Je prostě prima doporučit někomu osvědčený servis, tím mu pomoci a ještě dostat odměnu. Díky

Jana Hejdová - 45 let

Realitní kancelář Adomus jsme v rodině využili několikrát a vždy s velkou spokojeností. Rozhodla jsem se využít Tipařský systém a doporučit Adomus rodině i přátelům. Jelikož jsem byla nesmírně spokojena se spolehlivostí a velkou pečlivostí, se kterou makléř přistupoval ke každému potřebnému úkonu. Přijel, zařídil, zavezl, cokoliv bylo potřeba, nehledě na to, jestli je večer, nebo neděle. V realitách se často stane, že se věci trochu zamotají a v těch chvílích je člověk vděčný za schopnou osobu, která na sebe vezme veškerou administrativu a aktivně připomíná termíny a zařizuje vše potřebné. Tímto panu Schweinerovi a celé realitní kanceláři velmi děkuji a vřele doporučuji. Třešničkou na dortu je finanční profit, který za doporučení přijde na můj účet.

Zanechte nám KONTAKT