Naše reference

 

V. O. Kremer

Je to již více než 20 let, co jsem začal pracovat ve stavebnictví a za tu dobu jsem měl příležitost jednat se stovkami realitních společností. Ve většině případů jsem však ve finále pochopil, že není v jejich zájmu mi nabídnout tu nejlepší nemovitost pro mého klienta, ale takovou, která jim přinese nejvyšší provizi. S žádnou z nich jsem nespolupracoval na dlouhodobé bázi, všichni se zajímali pouze o jednorázový zisk. Takhle vše pokračovalo až do doby před devíti lety, kdy jsem zajišťoval pronájem bytu zákazníkovi, pro kterého naše firma realizovala technickou správu nemovitostí. Na doporučení známého jsem se tenkrát setkal s makléři z Adomus – reality jinak. Ihned mě nadchla jejich firemní filozofie založená na dlouhodobém kontaktu se zákazníkem a také komplexní přístup k vyřešení zakázky. Poskytují totiž zároveň i právní servis nebo daňové poradenství, což mě jako zákazníkovi velmi usnadňuje život. Od zmiňovaného prvního případu jsem společně s Adomusem zrealizoval nejrůznější zakázky od prodejů, pronájmů a nákupů nemovitostí, až po poskytnutí servisu při prohlášení vlastníka bytových jednotek. Vždy byli profesionální a já vím, že když je oslovím v budoucnu, budou jejich služby opět skvělé, a proto nemám důvod měnit a zůstávám jim věrný.

 

Mgr. Zdeněk Klumpar

V dubnu letošního roku jsem akutně hledal v Praze nový podnájem a mezi řadou realitních kanceláří jsem oslovil i Adomus – reality jinak. Realitní makléř pan Ivo Kristovič mi prakticky obratem nabídl na výběr několik zajímavých nemovitostí a možnost jejich prohlídky, díky mému pracovnímu vytížení často až ve večerních hodinách. Nikdy to však z jeho strany nebyl problém a vždy byl velmi vstřícný, profesionální a hlavně, dokázal mi odborně odpovědět při jakémkoliv dotazu. Když jsem se následně rozhodl pro pronájem jím nabízeného bytu, byl k dispozici v průběhu celého procesu a pomáhal mi při jednáních s majitelkou. Tak nějak si představuji dobře odvedenou práci realitní společnosti. Jen tak dál!

 

Gabriela - 30 let

Nejsem člověk, který běžně někomu píše reference, ale v tomto případě nemohu jinak. Prodávala jsem byt a oslovila na doporučení Adomus – reality jinak. Prakticky ihned se mi ozval realitní makléř Jan Schweiner. Přijel, osvětlil mi momentální situaci na trhu, navrhl postup prodeje, já přikývla a druhý den jsem měla vše v e-mailu připravené pouze k podepsání. Perfektní! Líbí se mi, když na někom vidím, jak ho práce baví a s jakým zaujetím vše dělá. Opravdu odvedl maximální práci. Když Vám řeknu, že si dal tu práci a přes dvě hodiny fotil byt, jen proto, aby fotky co nejvíce zaujaly, nebudete mi věřit. Výsledek se samozřejmě dostavil. Byt jsem prodala prakticky obratem po uveřejnění. Ještě jednou děkuji za vaše služby. Adomus vždy ráda doporučím.

 

Robert Szabo

S realitní kanceláří Adomus reality jsem byl velice spokojen. Prodával jsem byt u Prahy a pan makléř Ivo Kristovič byl velice ochotný a vstřícný. Jednání bylo profesionální a na vysoké úrovni. Služby této kanceláře vřele doporučuji. Ještě jednou děkuji.

 

Žaneta Drahokoupilová

Prodávali jsme přes Adomus – reality jinak pozemek a jejich služby příště opět využijeme. Osobní přístup, angažovanost, průběžné podávání informací, jak se vše vyvíjí, to vše dělají se samozřejmostí. Nemuseli jsme se o nic starat, vše zařídili za nás. Adomus pro nás byla jasná volba a měla by být i pro Vás.

 

Lenka - 25 let

Tato RK, mi pomohla prodat RD mé maminky. Ujal se nás realitní makléř, který od začátku, až do konce prodeje, udělal maximum a o vše se postaral. Jeho vstřícnost a ochota, byla skvělá. Líbilo se nám, že jsme se s maminkou nemusely o nic starat. ADOMUS, můžu doporučit všem lidem, kteří potřebují pomoci s prodejem domu, bytu atd.

 

Olga Hohinová

Vážený pane Kristoviči, jelikož se pravděpodobně již nesetkáme, chci Vám poděkovat za Vaší mimořádnou péči a pozornost při vyřizování naší záležitosti. Vážím si ohleduplnosti, pochopení a zejména trpělivosti s požadavky ve věci obstarávání bydlení pro mne, které nelze považovat za samozřejmé. Přeji Vám hodně úspěchů v práci a v osobním životě jen samé klidné a příjemné dny.

 

Tamara D. - Švýcarsko

Můj plán byl jednoduchý, zbavit se zděděné komplikované nemovitosti a za utržené peníze si pořídit nové bydlení podle vlastních představ. To vše z ciziny, kde dlouhodobě pracuji. Na doporučení jsem oslovila Adomus – reality jinak a dnes již mohu říct, že jsem nemohla zvolit lépe. Prodeje se ujmul pan Jan Schweiner, který přesně vystihl mé představy jak při prodeji, tak při koupi. Zastupoval mou osobu také právně, a přestože byl prodej komunikačně i mezilidsky náročný, vše bravurně vyřešil. Ačkoliv se v České republice vyskytuji vždy jen krátce, stačilo to, aby stihl připravit potřebné doklady k podpisu na termín mého příjezdu a já nemusela neočekávaně měnit plány. Ne každý realitní makléř má dar spojení empatie s obchodním duchem, ale v případě pana Schweinera to platí beze zbytku a s čistým svědomím doporučuji každému, aby využil jeho služeb a služeb Adomusu. 

Jana H. - Praha 10

S realitní kanceláří Adomus - reality jinak mám jen ty nejlepší zkušenosti. Postupně jsem ji doporučila celé své rodině a všem svým přátelům, jako „zázrak“ na realitním trhu. Jelikož vím, že spousta lidí má k „realiťákům“ odstup, troufám si tvrdit, po našich zkušenostech, že tohle je opravdu výjimečná kancelář. Osobně jsem spolupracovala s panem Janem Schweinerem.  Jeho pracovní nasazení a aktivita přesahuje běžné zvyklosti, kdykoliv by hrozilo, že na něco zapomenete, vždy se včas ozve, se vším pomůže, vysvětlí, najde, zaveze, přiveze. Osobní, rodinný přístup, čestnost a spolehlivost, není co dodat. Jsou pro mne jednička, díky a doporučuji dále.

Leoš Pokorný

Prodej nemovitosti ve spolupráci s Matoušem Kozumplíkem je sázka na jistotu. Příjemná komunikace, pravidelné informování, doporučování taktiky, otevřenost a profesionalita. Díky zkušenosti několika nemovitostí v posledních letech, musím a chci dát opravdu velkou jedničku. Pokud budete prodávat nebo kupovat s panem Kozumplíkem, budete spokojeni. Ještě jednou děkuji!

Magdalena Trnková
Chci poděkovat Vaší makléřce paní P.Kriegrové za profesionální práci, kterou odvedla při prodeji naší nemovitosti. Byla ochotná, věcně řešila vše potřebné bez ohledu na čas a místo. Současně děkuji i Vaší RK a přeju další takové schopné zaměstnance.

Markéta Korbová
Chtěla bych tímto svým mailem zaslat velmi kladné hodnocení na Vaši makléřku paní Pavlu Kriegrovou. Společně s tetou a bratrem jsme prodávali rodinný dům v Příbrami. K naší velké spokojenosti byla paní Kriegrová velmi schopná, vždy profesionálně připravená a svým perfektním jednáním nás provedla všemi fázemi prodeje nemovitosti. Díky ní, proběhla celá procedura prodeje zcela hladce. Byli jsme s ní maximálně spokojeni a bez obav bych ji doporučila svým známým.

Gabriela Milfortová
Nemovitosti řeším výhradně přes Adomus již několik let, z jednoduchého důvodu. Mou vlastní nemovitost prodali rychle a dobře. Dokázali si poradit i s nestandardními prodeji nemovitostí mých přátel. Neřeknou vám to, co chcete slyšet, ale to, co potřebujete slyšet, abyste svou nemovitost prodali opravdu dobře a rychle. A to vše s takovým zájmem, jako by prodávali svou vlastní!


Mgr. Jakub Martinek

Služby pana Kristoviče můžu s klidem doporučit. Jedná se o seriozního zprostředkovatele, který dodrží co slíbí. Jeho služby jsou profesionální, svoji práci dělá spolehlivě, bez zbytečných chyb a také bez lhaní a mlžení, což v realitní branži stále není bohužel automatické (mluvím z vlastní špatné zkušenosti s některými makléři).

Věra Novotná - Borovnice 20, České Budějovice 
Děkuji Vám vážení za úspěšný prodej a za vyplacenou provizi. Chtěla bych vyzdvihnout spolupráci s paní Pavlou Kriegrovou, její přístup je stoprocentně profesionální a velmi laskavý, vše zařídila bez jakých-koli problémů. Je to skvělé se v dnešní době setkat s tak poctivým prodejcem. Přeji vaší firmě aby u vás byli jen a jen takový makléři, kteří se postarají o vše potřebné. Zdravím a Bůh žehnej vaší firmě

Dr. Markus V. - Wien
"It's now almost 10 years ago when I first met Tomas. I know him not just as a professional estate agent, but also as a very pleasant and honest business partner. Tomas did a great job and sold some hectare of my land close to Prague. I needed just for the signature to come to Prague. Everything else he organised by himself. The rest we were able to discuss by phone or email, that's a huge advantage if you're not on site and do not have the time and know how." 

Kamila - Kralupy nad Vltavou
S touto realitní kanceláří, máme dobré zkušenosti, jak pan Nosek, tak majitel RK nám zajistili maximální servis a vše se řešilo v zájmu  naší maximální spokojenosti.


Iva Kolínská - Praha
Vyřizovala jsem koupi bytu s Vaší makléřkou Mirkou Marcinekovou. I přes mé specifické požadavky byla paní Marcineková vstřícná a snažila se mi vše vysvětlit a vše vyřešit ke spokojenosti obou stran. Tímto bych chtěla paní Marcinekové poděkovat. Pokud bych potřebovala v budoucnu služby Adomusu, obrátila bych se na paní Mirku Marcinekovou znovu. Ještě jednou děkuji.

Manželé Borovkovi - Český Brod
Paní Mirka Marcineková je človíček s velkým "Č" a opravdová profesionálka. Dnem prodeje pro ní nekončí starost o klienta, stará se i dále. Chtěli bychom paní Mirce moc poděkovat za její přístup k nám jako ke klientovi. V dnešní době je to už vzácnost, najít takového profesionála. Děkujeme 

L. a M. Grusovi

Prostřednictvím paní Mirky Marcinekové jsme prodali byt. Nebyl to lehký úkol, ale paní Mirka si s ním poradila skvěle. Ráda bych jí poděkovala za skvělou práci, trpělivost, obětavost a profesionalitu, se kterou přistupovala ke všem našim požadavkům. Za všech okolností se nám snažila vyjít vstříc. Kdybychom v budoucnu potřebovali nějaké realitní služby, rádi se opět budeme k paní Mirce obracet. Děkujeme

Manželé Autratovi
Byli jsme s manželem ve velikých nesnázích. Byla mi doporučena paní Pavla Kriegrová, jako realitní makléř. Od počátku byla velice milá, vstřícná, svědomitá a hlavně profesionální. Po celou dobu jsme měli veškerý servis a starost o prodej domu byla pevně v rukách paní Pavly. Postarala se o veškerou agendu a žádný problém pro ni nebyl překážkou. Doporučujeme realitní společnost ADOMUS a děkujeme velice celému týmu realitní společnosti a hlavně paní Pavle. Za manžele Autratovi Vlaďka

Helena a Pavel Polívkovi
Shoda náhod tomu chtěla, a my měli velké štěstí, že jsme mohli spolupracovat se společností Adomus a slečnou Angermayer. Sháněli jsme nájemníky do našeho bytu v Plzni. Bylo patrné, že slečna Angermayer má bohaté zkušenosti s nemovitostmi. Ochotně nám poradila a zodpověděla všechny naše dotazy. Z osobního hlediska byla vždy velice příjemná a milá, jak po telefonu, tak na schůzkách. Sama se postarala o prohlídky bytu a podala nám relevantní informace o možných nájemnících. Díky její práci byla nájemní smlouva na byt podepsána do 14 dní od prvotní schůzky. Dále musíme ocenit i právní poradenství ohledně nájemní smlouvy, poskytované společností Adomus. Rádi bychom ještě jednou poděkovali, za skvělou práci a profesionalitu. Pokud bychom někdy v budoucnu potřebovali řešit něco ohledně realit, víme, na koho se obrátit. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám mnoho pracovních i osobních úspěchů.

Ivana Krupičková
Kupovali jsme byt v Jinočanech, jehož prodej měla na starosti realitní makléřka - Pavla Kriegrová. Paní Kriegrová je makléřka na vysoké profesionální úrovni a oceňujeme i její velmi lidský přístup. Pokud bude někdo z našeho okolí potřebovat služby realitního makléře, určitě budeme doporučovat paní Kriegrovou.

Michal Švanda - Chvalovice, Pečky
Koupi pozemku jsme řešili s paní Mirkou Marcinekovou, realitní makléřkou, působící ve firmě Adomus. Paní Marcineková nám pomohla vše co nejrychleji vyřídit, vždy nás informovala o všem potřebném, co a jak bude probíhat atd. Byla nám k dispozici, když jsme potřebovali s něčím poradit, či něco upřesnit. Spolupráce s paní Marcinekovou byla příjemná. Je to profesionál s lidským přístupem. Děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených klientů. 

Chalaya Alexandra
Dlouho jsme hledali pozemek v oblasti Poděbrad, který by byl vhodný jak cenově tak i umístěním. V srpnu jsme se obrátili na společnost Adomus, a to na makléřku Mirka Marcineková. Během tří týdnů nám byl nabídnut pozemek který nás kompletně uspokojil. Spolupráce s makléřkou Marcinekovou byla rychlá, kvalitní a profesionální. Vzhledem k naší situaci nám společnost Adomus několikrát vyšla vstříc a prodloužila dobu podpisu kupní smlouvy. Paní Marcineková připravila všechny dokumenty a smlouvy a za 3 měsíce jsme byli majiteli našeho dlouho očekávaného pozemku. Děkujeme za profesionální spolupráci s makléřkou Mirkou Marcinekovou a společností Adomus.
 

PhDr. Zuzana Kametová - Praha 
Po delším uvážení jsem se v loňském roce rozhodla nechat si postavit rodinný domek. Pozemek pro výstavbu jsem vybrala z nabídky reality Adomus. Na základě toho, od listopadu 2017 spolupracuji s realitní makléřkou, paní Mirkou Marcinekovou. Dnes jsem již vlastníkem pozemku a může se začít stavět.  Chtěla bych touto cestou vyjádřit obrovské poděkování paní Marcinekové. Děkuji za skvělou spolupráci, perfektní profesionalitu a lidský přístup se zvlášť bonusem, a to ochotou upřímně pomoct nad rámec svých povinností. Všem reality Adomus vřele doporučuji.


MUDr. Iva Tomanová a MUDr. Aleš Toman
Rádi bychom touto cestou vyjádřili poděkování vaší makléřce, paní Mirce Marcinekové. Její přístup k naší záležitosti ohledně pronájmu bytu v Nymburce byl naprosto rychlý a profesionální. S její prací jsme byli nadmíru spokojeni. Pokud budeme v budoucnu podobné služby potřebovat, obrátíme se s důvěrou opět na vás a na úžasnou paní Marcinekovou, kterou rádi doporučíme i dalším klientům. S díky a milým pozdravem.

Vladislav Gubenko 
Nákup pozemku přes realitní kancelář proběhl naprosto bez problému. Skvělá domluva, dodržení termínů, pomohli nám při vyřizování na úřadech. Na pozemek jsme si brali hypoteční úvěr, neměli problém s celkem dlouhou rezervací pozemku, než si úvěr v bance vyřídíme a počkali bez jediného problému. S celkovým průběhem koupě pozemku jsem spokojený, nenastaly žádné chyby, vše proběhlo jak by mělo. Mohu jen doporučit!

Jan Veselý  
Kupoval jsem byt přes pana Kozumplíka. Velmi profesionální jednání. Připravenost na každé setkání. Perfektní znalost všech postupů při koupi bytu i dokumentů (včetně stanov družstva). Ochota kdykoliv vše vysvětlit. I po podepsání všech smluv je pan Kozumplík k dispozici. 100% doporučuji spolupráci s panem Kozumplíkem.

Michal Šmít 
Rád bych poděkoval Vaší makléřce, paní Mirce Marcinekové, která mi zprostředkovávala koupi pozemku pro výstavbu rodinného domu. Zejména oceňuji profesionální vystupování a aktivní komunikaci. Pravidelně jsem byl informován a vše proběhlo hladce. Pokud budu v budoucnu podobné služby potřebovat, s důvěrou se na Vás obrátím a rád doporučím i svým známým. Děkuji za skvělou spolupráci. 

Tomáš - 40 let, Praha
Spolupracoval jsem s Adomus Reality, konkrétně s panem Matoušem Kozumplíkem, při prodeji mého bytu v květnu 2018. Smlouva byla velmi srozumitelná. Jednání pana Kozumplíka velmi korektní a profesionální. Všechno co jsme si domluvili proběhlo tak, jak bylo domluveno. Na setkání přišel vždy připraven a dobře informován. Prohlídky bytu byly z jeho strany velmi pečlivě připraveny a domluveny se zájemci. Vždy jsem byl srozumitelně informován o dalších postupech, termínech, apod. S právní podporou Adomus Reality jsem byl spokojen. Tuto společnost a pana Kozumplíka mohu jen doporučit. Pokud bych v budoucnu kupoval nebo prodával nemovitost, určitě nebudu hledat jiného partnera.

RNDr. Ivo Nováček, Ústí nad Labem
Děkuji Vám za úspěšnou spolupráci. Byl jsem velmi spokojen s prací sympatické makléřky paní Mirky Marcinekové, které bych chtěl znovu poděkovat nejen za rychlou a profesionální realizaci prodeje mého bytu, ale i za vstřícnost a ochotu, se kterou mi pomáhala, daleko nad rámec smlouvy, cennými radami řešit mé záležitosti kolem dalších realit. Zdravím a doporučuji.


P. Krásný - Plzeň
S prací slečny Nicol Angermayer jsem nadmíru spokojený. Nehledí na hodiny a myslím si, že pracuje nad rámec běžných povinností.

Miloslava Krechterová

Vážení, s prodejem nemovitosti jsem neměla žádné zkušenosti. Zjistila jsem, že je to náročný proces a že nemám schopnosti, dostatek času, ani energie se do této akce pustit sama. Svěřila jsem svůj problém s nemovitou transakcí do rukou realitní kanceláře Adomus, a to konkrétně paní makléřce Mirce Marcinekové. Profesionální přístup v kombinaci s přístupem osobním a lidským má paní Mirka v plné míře. Dáma, která ví, umí, poradí, pomůže a zařídí vše potřebné k realizaci prodeje nad rámec svých profesních povinností. Mohu dál pokračovat ve výčtu superlativů.... Na závěr snad jen děkuji a to paní Mirko za vše, nejen Vám, ale i Vaší realitní kanceláři Adomus.


Jana Hejdová - Praha 

Realitní kancelář Adomus jsme v rodině využili několikrát a vždy s velkou spokojeností. Doporučili jsme také přátelům a známým, opět velká spokojenost. Jednali jsme s p. Schweinerem, který byl vždy velmi vstřícný, přátelský, aktivní a velmi schopný. Přijel, zařídil, zavezl, cokoliv bylo potřeba, nehledě na to, jestli je večer, nebo neděle. V realitách se často stane, že se věci trochu zamotají a v těch chvílích je člověk vděčný za schopnou osobu, která na sebe vezme veškerou administrativu a aktivně připomíná termíny a zařizuje vše potřebné. Tímto panu Schweinerovi a celé realitní kanceláři velmi děkuji a vřele doporučuji.

Melisa P. - Plzeň
S paní Angermayer jsem byla opravdu moc spokojená. Paní je velice vstřícná, ochotná a je vidět, že se ve své práci vyzná. Určitě doporučuji dál.

Michal Hlavatý - Praha
S panem Matoušem Kozumplíkem z realitní kanceláře Adomus, jsme s přítelkyní řešili pronájem bytu. Musím pochválit velmi profesionální přístup a vstřícné jednání, které není u některých realitních kanceláří obvyklé. Velmi doporučuji potencionálním zákazníkům.

 

Jana Jiroudková - Pečky
Ráda bych tímto vyjádřila spokojenost s prací makléřky paní Mirky Marcinekové. Zajišťovala pro nás podporu při prodeji našeho domu v Pečkách. Mirka koordinovala celý proces vysoce nad moje očekávání. Na schůzky přicházela vždy připravená, na požadavky a dotazy reagovala okamžitě, byla vždy k zastižení. Proaktivně mě informovala o aktuální situaci, měla neustálý přehled a byla vždy milá a profesionální. Pokud budu mít možnost, vždy Mirku doporučím komukoliv, kdo bude hledat profesionální služby a lidský přístup.

Anna P. - Plzeň
Paní Nicole je velmi příjemná a spolehlivá - doporučuji. Realitní společnost Adomus jsem zvolila na základě vlastní zkušenosti při koupi nemovitosti v Praze u realitního makléře, pana Iva Kristoviče. S panem Kristovičem probíhala veškerá komunikace naprosto jiným způsobem, než jsem u realitních společností zvyklá. Mohu opravdu jen doporučit!

Dagmar Hoznauerová - Pečky
Ráda bych se vrátila k prodeji bytu 2+1 v Pečkách zrealizovanému v srpnu a přelomu září 2018. Původní záměr prodeje vlastními silami jsem po zvážení se značnou administrativou přehodnotila a oslovila paní Mirku Marcinekovou. Ve finále musím konstatovat, že jsem udělala velmi dobře. Paní makléřka jednala velmi profesionálně, byla vstřícná, ochotná a vše zařídila k mé maximální spokojenosti, co se týče veškerých potřebných dokumentů k prodeji a i velmi rychlou realizaci financí z prodeje na účet. Musím říct, že jsem byla velmi spokojená. Případnou další spolupráci s paní Marcinekovou nevylučuji a její služby doporučím svým přátelům a známým.

Manželé Mlčochovi - Benešov
Chtěli bychom touto cestou poděkovat společnosti ADOMUS, jednání proběhla s panem Bastlem, za korektní průběh při zprostředkování koupě pozemku v okolí města Benešov. Vzájemné komunikace byly oboustranně vstřícné a společnost plnila průběžně vše potřebné. Opravdu děkujeme a přejeme společnosti další spokojené zákazníky.

Jana, San Jose
Vážený pane Kozumplíku, velice Vám děkuji za to, jak jste mi vyšel vstříc a za Vaši ochotu mi pomoci. Jsem ráda, že jsem Vás poznala. Dobře se mi s Vámi spolupracuje. Přeji Vám jen samé úspěchy,a to jak, v práci, tak i v osobním životě. Se srdečným pozdravem, Jana.

Michal Holub
Chtěl bych ohodnotit práci Vašeho makléře, konkrétně paní Mirky Marcinekové. Komunikace s paní makléřkou byla od začátku výborná. Vše potřebné mi vždy ochotně vysvětlila a průběžně mne informovala. Také mi poradila, jak nejlépe komunikovat s příslušnou bankou, aby se celá záležitost ohledně koupě nemovitosti vyřešila co nejrychleji a nejefektivněji. Paní Marcinekovou mohu všem vřele doporučit.


Monika Somerová a Martin Brhel - Úvaly
Rádi bychom touto cestou poděkovali paní makléřce Mirce Marcinekové za kompletní realitní servis, který nám poskytla při koupi stavebního pozemku ve Velkých Chvalovicích. Již při první schůzce nám svou znalostí místa a okolí poskytla nezkreslené informace a tím si získala naší důvěru. Nebyli jsme zrovna vzoroví zájemci o pozemek, ale díky jejímu diplomatickému jednání s prodejem pozemku jsme mohli tuto koupi realizovat. Velice nám také paní Marcineková pomohla při zajišťování všech nutných formalit na úřadech. Ještě jednou děkujeme a doporučujeme paní makléřku všem potenciálním klientům. 


Robert Sušánek a Romana Kopová
Prostřednictvím paní Mirky Marcinekové jsme koupili pozemek ve Velkých Chvalovicích. Pomohla nám vše vyřídit co nejrychleji a o všem nás informovala. Nebyl problém kdykoli zavolat a zeptat se na potřebné informace. Spolupráce byla příjemná a profesionální. Děkujeme 


Miluše Bečková 
Ráda bych touto cestou poděkovala makléřce paní Mirce Marcinekové. Díky ní se mi podařilo prodat dům v Pečkách, i když to nebylo vůbec jednoduché. Paní Marcineková mě po celou dobu o všem průběžně informovala, byla vždy velmi milá a vstřícná. Ještě jednou moc děkuji.


Miroslav a Hana Váchovi
Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Mirce Marcinekové za její práci při prodeji naší nemovitosti. Paní Marcineková byla vždy k dispozici a vždy věděla, co se má udělat a co bude následovat. Velmi dobře zvládala komunikaci mezi námi a kupujícím. Její časová flexibilita byla pro nás příkladná a velmi ceněná. Chceme jí tedy touto cestou poděkovat, protože jsme již měli co do činění s několika makléři, ale až nyní jsme se setkali s "opravdovou" makléřkou. V ostatních případech jsme si museli hodně věcí zajišťovat sami a občas se cítili "ztraceni" v změti předpisů. Přejeme paní Marcinekové hodně úspěchů v její práci.


Lukáš Donát
Chtěl bych touto cestou poděkovat Mirce Marcinekové za její naprosto profesionální a přátelský přístup, který k nám měla při koupi chaty ve Vraném nad Vltavou. Při prohlídce nám poskytla všechny potřebné informace - i ty, na které by nás nikdy nenapadlo se zeptat. Nejvíce však oceňuji její slušnost a férovost ve chvíli kdy o nemovitost byl opravdu velký zájem, ale paní Marcineková dodržela slovo a chatu prodala nám jako prvním zájemcům. Nedělala z toho nějakou aukci (tak jak je to běžné v jiných realitkách). Tímto přístupem mi opravdu vyrazila dech. V dnešní době nevídané. Dále servis se smlouvou, veškeré informace ohledně katastru, komunikace téměř obratem - prostě všechno na velmi profesionální úrovni. Za mě obrovská spokojenost.    


JUDr. Holík - Praha
Rád bych touto cestou poděkoval za profesionální přístup realitní makléřce paní Mirce MARCINEKOVÉ, která nám komplexně zajistila koupi nemovitosti v Praze. Od samého počátku nám prakticky vše zajistila tzv. „na klíč“, což s ohledem na mou časovou vytíženost bylo pro mne velkým přínosem. Při společných jednáních vystupovala vždy mile a ochotně a vše pečlivě vysvětlovala. Přeji společnosti ADOMUS s.r.o. více takových profesionálních zaměstnanců.

Manželé Mořičtí - Praha
Rádi bychom poděkovali paní Mirce Marcinekové za čestný a profesionální přístup při koupi našeho domu. Informace, které nám paní Marcineková dávala, odpovídaly skutečnému stavu nemovitosti, nic nám nezamlčela a provedla nás spolehlivě celým procesem koupě. Byli jsme velmi spokojeni a služby paní Marcinekové můžeme vřele doporučit. 

Eva Pentel
Spolupráce s paní Marcinekovou byla výborná. O všem jsem byla vždy včas a plně informovaná, paní měla všechny podklady perfektně připravené. Byt jsem díky ní pronajala v daném časovém limitu a za vynikající cenu. Jsem velmi spokojená se službami realitní agentury Adomus a příště ji hodlám opět využít.

Pavel Kočička - Praha
Proklamací o tom, jak je ta či jiná realitní kancelář výjimečná nebo alespoň lepší než jiná, je plný internet. Ale skutek obvykle utek. Zajímalo mě, co to "jinak" v názvu této RK znamená, jaký je za ním schovaný obsah. Odpovědí mi byl podrobný popis Systému, do něhož nemovitost zapadne jako kulička do jamky a v jehož součásti se stává sám zákazník. Jeho prostřednictvím pak dostává to, co je mu v názvu slíbeno. Doporučuji 

 
Tomáš V., 35 let - Praha / Vysočina
Matouše Kozumplíka jako realitního makléře jsem de facto náhodou poznal zrovna v době, kdy jsem hledal ke koupi byt v Praze. Díky osudu za něj. Díky Matoušovi se v brzké době mohu nastěhovat do nového bydlení, které splňuje všechny mé vysněné představy. Po celou dobu naší komunikace bylo Matoušovo jednání zcela profesionální, konstruktivní a rychlé. Matouš současně jednal nestranně a dbal na vyváženost požadavků jak prodávajícího, tak kupujícího. Odpovědi na mé e-maily z ranních 1.30h jsem ve 4.30h opravdu nečekal. :) Není v oboru takových mnoho a o to více si vážím toho, že jsem měl možnost právě s Matoušem spolupracovat. Děkuji!
 
Bc. Eva Parmová - Klecany
Ráda bych ze svého nového domova v Klecanech poděkovala Vaší realitní makléřce paní Mirce Marcinekové, která mi s opatřením tohoto mého nového domova (totiž bytu) velmi pomohla. Pomohla mi  nejen „technicky“ (prostá koupě), ale i lidsky – například tím, že pro mě na byla telefonu kdykoliv, když jsem potřebovala, a to i po zdárném ukončení naší spolupráce. Vždy dodržovala dohody, nepodala mi jedinou zavádějící informaci a dokázala mi srozumitelně vysvětlit vše, s čím jsem si nevěděla rady, zajímala se i o to, jak se mám, protože jí bylo známo, jakým nelehkým životním obdobím procházím. Pro tyto skutečnosti a zkušenosti musím říct, že budu-li v budoucnu jakkoliv „hýbat“ se svým nemovitým majetkem, tak upřímně doufám, že u toho bude přítomna právě paní Mirka, a že mi opětovně pomůže.Vše dobré nejen v nadcházejícím roce přeji nejen paní Marcinekové, ale i Vám všem.
 
Galina Gunzenova
Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Kozumplíkovi za perfektní spolupráci. U mě to začalo koupí bytu, kdy od prvního hovoru musím pochválit férové a příjemné jednání. Jelikož to byla má první koupě, měla jsem poměrně hodně dotazů a nejasností a jsem velmi ráda, že jako makléře jsem měla právě pana Kozumplíka. Jako velký profesionál poradil mi se vším a uměl zodpovědět dotazy nejrůznějšího typu. Právě díky jeho skvělé práci jsem se rozhodla využít služeb i v hledání nájemníků. I v této oblasti pan Kozumplík zajistil perfektní servis, za krátkou dobu jsem měla připraveného a prověřeného nájemníka. Velmi oceňuji právě to, že nájemníky pan Kozumplík prověřuje a nebere hned prvního, což značí kvalitní práci. Příprava smluv, domlouvání a předání bytů probíhalo vždy hladce. Pokud chcete být bezstarostným a spokojeným klientem, vyberte Matouše Kozumplíka.  
 
Jakub - Praha
Touto cestou děkujeme panu Kozumplíkovi za veškerý servis spojený s koupí bytu. Vzhledem k velmi špatné předchozí zkušenosti s prodejem nemovitosti jinou makléřkou, můžeme porovnávat práci obou. A musíme konstatovat, že práce Matouše Kozumplíka je někde úplně jinde. Pokud bychom ještě někdy uvažovali o další nemovitosti, s důvěrou bychom se opět obrátili na něj. Od prvního hovoru to bylo vždy příjemné a milé jednání, vše ochotně vysvětlil, zajistil až do posledního kroku, kdy došlo k předání bytu a i tím pro něj práce nekončila, ochotně s námi konzultuje další kroky a administrativu. Oceňujeme hlavně profesionalitu, vstřícnost a lidský přístup! Ještě jednou děkujeme!

Veronika  Jankovičová
S p. Kozumplíkem jsme se znali již dlouho před tím, než jsem ho požádala, aby zařídil prodej družstevního podílu po mém tatínkovi. Z předchozí komunikace na mne už od počátku působil on i firma Adomus velice seriózně a čestně, proto jsem při příležitosti prodeje oslovila z řad známých makléřů právě jeho. Že jsem se při této volbě nemýlila, jsem pochopila již velice záhy, protože jsem p. Kozumplíkovi nadělila poměrně složitý případ – za ne moc hezký družstevní byt bez výtahu chceme co nejvíce. On se toho však ujal bez smlouvání o mých požadavcích, a byl ochoten mi vyjít vstříc v tom, že na pravého zájemce si klidně počkáme. Nakonec úspěšně rozpustil i mou začínající nervozitu, když to opravdu trvalo trošku déle a k prodeji nakonec došlo přesně v době, kterou p. Kozumplík predikoval. Prostě věděl, co dělá. Prodej dopadl bez velkých ústupků, přišla jsem v podstatě až k finálním podpisům, což jsem si jako matka malého dítěte opravdu přála. Pan Kozumplík mi v závěru pomohl dořešit i dohledání „ztracené“ sklepní kóje, což opravdu z pozice makléře nemusel řešit, nicméně mi tím nesmírně odlehčil a tímto mu ještě jednou děkuji.
 
J. Zezuláková
Dobrý den, děkuji moc za profesionální přístup a podporu při prodeji našeho bytu. Určitě Vás budu všem doporučovat. Přeji pohodové léto a ještě jednou díky. 
 
Laňková - Praha 8 
Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za úžasnou spolupráci! "Tušila jsem, že prodej nemovitosti bude stresová záležitost. Měla jsem ale veliké štěstí, že jsem narazila na profesionála v každém ohledu. Pan Kozumplík byl vždy na schůzku připraven a dokázal rychle najít řešení do každé situace. Oceňuji jeho smysl pro zodpovědnost vůči klientům na obou stranách. Bylo zjevné, že je pro něj důležité, aby byl spokojen nejen jeho klient, ale i budoucí majitel nemovitosti. Je skvělé, když se potkáte s profesionálem a zažíváte, že někdo svou profesi zvládá a díky tomu může předvídat a "myslet" za vás. Kdyby všichni zvládali svou práci jako pan Kozumplík, bylo by na světě krásně! Ještě jednou moc a moc děkuji!" Ještě jednou moc děkuji za vše a slibuji, že pokud budu řešit cokoliv dalšího v této oblasti, není nikdo jiný na koho bych se obrátila nebo někomu dalšímu doporučila než Vy. Přeji ať se Vám daří v pracovním i soukromém životě. Mějte se krásně!
 
R. Janata
Rád bych tímto poděkoval panu Kozumplíkovi za skvělý přístup, rady a pomoc s prodejem našeho pražského bytu. Oceňuji především jeho trpělivost a podporu, kdy neváhal řešit prodej bytu po pracovní době či o víkendech. Za necelé tři měsíce se nám společnými silami podařilo byt prodat ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Ještě jednou moc děkuji!
 

Jan Lukáš
Na Srealitách jsem našel bytový dům na prodej u Ústí nad Labem. Kontaktoval jsem realitní makléřku paní Mirku Marcinekovou z realitní kanceláře ADOMUS Praha, která byla u inzerátu uvedena jako kontaktní osoba. Ta mě s nemovitostí detailně seznámila a prošla se mnou jednotlivé kroky, které byly nutné k úspěšné koupi. Všechny dohody a všechny termíny ze strany paní Marcinekové byly vzorně dodrženy. Koupě nemovitosti jsem se velice obával, protože jsem v minulosti již narazil na realitní podvodníky při prodeji svého bytu. Dnes jsem již 1 rok šťastným majitelem bytového domu díky paní Marcinekové a díky realitní kanceláří ADOMUS.

 

Smejkal - Chotouň
Chtěl bych ohodnotit skvělý přístup makléře p. Marcinekové, která byla během prodeje naší nemovitosti v Chotouni vždy velice vstřícná a ochotná. Mohu všem vřele doporučit.


Iveta Stránská a spol.
Chtěla bych za všechny zúčastněné moc poděkovat paní Mirce Marcinekové, za pomoc při prodeji nemovitosti v Chotouni. Bylo skvělé s ní spolupracovat, cokoliv nám kdykoliv ochotně vysvětlila a poradila, všechno za nás vyřídila. Ještě jednou děkuji, v případě potřeby se na ni opět rádi obrátíme.