Staň se franchisantem

Máte chuť podnikat pod silnou a zavedenou značkou na realitním trhu? Společnost ADOMUS s.r.o. nabízí přidělení franchisové licence Adomus – realit jinak!  

Proč podnikat v realitách s franchisingovým konceptem Adomus – reality jinak?

  • Pokud se stanete franchisantem Adomus – reality jinak, stanete se naším obchodním partnerem a my jsme připraveni Vám poskytnout veškerou podporu potřebnou pro bezproblémový chod pobočky. Zároveň Vám však dáváme absolutní volnost v řízení Vašeho byznysu.
  • Hlavním zdrojem Vašich budoucích obchodů jsou tipy ze sítě spolupracujících tipařů Adomus – reality jinak, kteří se starají o dostatečný přísun zajímavých zakázek.
  • Poskytneme Vám online přístup do našeho vlastního informačního systému sledování zakázek, který Vás v reálném čase a nezkresleně informuje o průběhu všech obchodních případů, na kterých se podílíte.
  • Jako člen franchisingového konceptu Adomus – reality jinak využíváte osvědčených fungujících marketingových kampaní. O existenci Vaší kanceláře se tak během krátkého času dozví široká skupina potenciálních klientů. Start Vašeho podnikání proto bude mnohem rychlejší. Nehledě na to, že díky sdílení marketingových aktivit ušetříte značné finanční náklady na reklamu. Otevíráme Vám cestu v rámci propracovaného systému online reputace Vašeho podnikání. Stejný výhodný princip zajišťujeme i s Vaší inzercí nemovitostí v tisku a na internetu.
  • Veškeré materiály potřebné k prezentaci a fungování Vaší realitní kanceláře od nás získáte ještě před otevřením, abychom zajistili co nejplynulejší start Vaší pobočky.
  • Díky naší spolupráci získáte vlastní prostor na stránkách www.adomus.cz, které evidují desítky tisíc návštěvníků měsíčně. Vaše nemovitosti budou součástí portfolia celého řetězce Adomus – reality jinak a jednoduchý způsob vyhledávání pro Vás zajistí velké množství poptávajících klientů.

 

Podmínky získání franchisingové smlouvy

  • Smyslem Adomus – reality jinak není jednorázový zisk, ale dlouhodobá spolupráce generující profit pro obě strany. Proto je získání franchisingové licence Adomus – reality jinak bezúplatné tzn., že není podmíněno jakoukoli finanční částkou.
  • Nejdůležitější pro získání (udělení) licence jsou morální vlastnosti uchazeče a odborná způsobilost + manažerské schopnosti budoucího franchisanta (získává v předem určeném období, před udělením licence).
  • Samozřejmostí je absolvování veškerých kariérních pozic v rámci Adomus – reality jinak, v součinnosti s programem Adomus Academy, a to ještě před uzavřením Smlouvy o franchisingovém konceptu Adomus – reality jinak Přijde Vám nabídka zajímavá a chcete se dozvědět více? Stačí nám zanechat kontaktní spojení na Vás. My Vás kontaktujeme a vše podrobně vysvětlíme.

  

Zanechte nám KONTAKT