Pozitivních zpráv není nikdy dost, zejména v této době...

Pozitivních zpráv není nikdy dost.

Proto si i my dovolíme sdílet několik pozitivních informací, které se týkají Vás, našich klientů, tipařů a realitního trhu, jehož jsme všichni součástí.

Poslední rok s covidem byl náročný pro všechny. I my jsme se museli přizpůsobit novým pravidlům „hry“ a s kolegy jsme provedli spoustu změn. Neustále přemýšlíme, jak vám být nablízku, jak zlepšit naše služby, marketing a jak celý tým realitních makléřů a zázemí kanceláře posouvat dál.

Videoprohlídky, virtuální prohlídky, profesionální fotografie, home staging, kampaně na facebooku, youtube, webové stránky nemovitostí, vizualizace, foto staging, záběry z dronu a další marketingové nástroje se staly součástí prakticky každé zakázky, kterou pro Vás realizujeme.

V Adomusu nemovitosti jen nepřevádíme – prodáváme je. Do marketingu, technologií, vývoje a týmu profesionálních dodavatelů investujeme nemalé prostředky. A víte proč? Prostě to funguje. A to nejen v rychlosti prodeje nebo ve výši dosažené ceny. I emoce při prodeji a nákupu nemovitosti hrají velkou roli. Často jde o životní rozhodnutí a investici všech úspor. Proto chceme, aby se prodávající i kupující cítili komfortně, v bezpečí a i při této náročné transakci zažili pozitivní zkušenost.

Co to všechno znamená v číslech? Za první dva měsíce letošního roku jsme realizovali 17 zakázek v celkové prodejní ceně přes 60 mil. Kč.

Moc děkujeme za důvěru a těšíme se na další klienty a zakázky, o které se rádi postaráme.